TEKNOLOJİYİ ASIR İLE TAKİP EDİN
Sunucu ve Veri Depolama Hizmetleri
Yeni nesil sunucular kullanıcılarına süreklilik, büyüyebilirlik ve performans vaat ediyor. Yenilikçi teknolojik özellikleri sayesinde, kolay yönetilme olanağıyla, yarıya düşen enerji tüketimiyle, ikiye katlanmış performansıyla kendi rakipleri arasındaki sahip olma maliyetleri karşılaştırıldığında işletmeler için optimum çözüm olarak görülmektedir.

Yedekleme, depolama ve çok önemli veri kaynaklarının arşivlenmesi, kurumlar için hayati önem taşımaktadır. Yedeklenen verilerin gerektiğinde en kısa sürede ulaşılabilir olması ve yedekleme sisteminin güvenirliği çok önemlidir. Önemli verilerin periyodik olarak yedekleri alınır, verilerin boyutu arttıkça yönetimsel zorluklar da artar ve mevcut donanım özellikleri yetersiz kalmaya başlar. Bu yüzden veri depolama ve yedekleme üniteleri ile kurumların ihtiyaç duyabileceği depolama üniteleri (storage), veri depolama ağları (SAN), ağa bağlı depolama (NAS) ve tüm depolanmış verilerin bir eşini almaya yarayan yedekleme (Backup) dediğimiz teknoloji ve yapıları kullanarak profesyonel çözümler üretilmiştir. Bu teknolojilerde aynı sistem üzerinde bütün kurumun verisi toplanarak verinin güvenliği, erişilebilirliği ve yönetilebilirliği garanti altına alınmaktadır.
Örneklemeler

E-Bülten

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın. E-bültene kaydolun.

Bize Ulaşın

Defterdar Mah. Sakız Ağacı Sok. No: 4 Ayvansaray 34050
Eyüp - İSTANBUL

0 212 212 20 97 PBX

0 212 217 45 92

info@asirbil.com

Bizi Takip Edin

© Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.