TEKNOLOJİYİ ASIR İLE TAKİP EDİN
HPFS (HP Finansal Hizmetler)
HP Finansal Hizmetlerle en yeni teknolojilerin keyfini sürün
Kiralama ve finansman: HP Finansal Hizmetler HP’den ya da diğer şirketlerden yazılım, donanım ve hizmetler olarak komple çözümün finansmanını sağlayabiliyor. Ayrıca her ölçekten firma için çözümleri de bulunan HP Finansal Hizmetlerin yaptığı anlaşmalar birkaç yüz dolardan, birkaç milyon dolara kadar olabiliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için basit ve esnek sözleşme süreçlerinin yanı sıra çoğu durumda donanım, yazılım ve hizmet finansmanı için tek nokta kolaylığı sunuluyor. Kurumsal müşteriler için global kiralamanın yanı sıra yerel ya da ülke içi kiralama gerçekleştirilebiliyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinde kısa vadedeki ihtiyaçlar için ekipman kiralama da mümkün olabiliyor.

Varlık yönetimi: HP Finansal Hizmetler’in sunduğu bu hizmet kapsamında yürürlükteki çevre düzenlemelerine uygun bir şekilde, şirkete ait özel bilgiler de korunarak, müşterinin artık ihtiyaç duymadığı ekipmanların kullanımdan kaldırılması sağlanıyor. Kiralama dönemi sonunda, müşteriler ekipmanlarını iade ediyorlar. Atık, imha gibi konularla ise onların yerine doğrudan HP ilgileniyor.
Örneklemeler

E-Bülten

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın. E-bültene kaydolun.

Bize Ulaşın

Defterdar Mah. Sakız Ağacı Sok. No: 4 Ayvansaray 34050
Eyüp - İSTANBUL

0 212 212 20 97 PBX

0 212 217 45 92

info@asirbil.com

Bizi Takip Edin

© Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.