TEKNOLOJİYİ ASIR İLE TAKİP EDİN
Şirket Profili
ASIR Bilgisayar Sistemleri 1995 yılında özel ve resmi kurumların iletişim ve bilgisayar teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için alt yapılarını oluşturacak projeleri yapmak bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulumundan bu güne dünyadaki en yeni bilişim teknolojilerini müşterileri için takip etmekte ve bilgi, birikim, tecrübelerini müşterilerinin sorunlarının çözümleri için geliştirmektedir.
Bilişim Sektöründe 25 Yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. ASIR Bilgisayar Sistemleri HP Gold Partner üyesi olup, Türkiye’de HP ürünlerinin satışında üst sıralarda yer almaktadır. Microsoft tarafında da yetkin ve etkin çözüm ortağı olan ASIR Bilgisayar Sistemleri son ödülünü Microsoft’tan alarak ‘Yılın Bulut Odaklı Lisans Danışmanlığı SAM Ödülü’ ünvanı ile ödüllerinin arasına birini daha eklemiştir. ASIR Bilgisayar Sistemleri Vmware, Veeam, Watchguard, Symantec, Eset, Acronis, Cyberoam gibi bir çok firma ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Uzman kadrosu sürekli güncellenen eğitimler ile sahada müşterilere hizmet vermektedir.
'Hergün Yeni Bir Proje'
Hergün Yeni Bir Proje sloganıyla yola çıkan ASIR Bilgisayar Sistemleri lokasyon bağımsız birçok projeyi konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir ve edecektir.

E-Bülten

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın. E-bültene kaydolun.

Bize Ulaşın

Defterdar Mah. Sakız Ağacı Sok. No: 4 Ayvansaray 34050
Eyüp - İSTANBUL

0 212 212 20 97 PBX

0 212 217 45 92

info@asirbil.com

Bizi Takip Edin

© Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.